Dla kogo wakacje all inclusive?

Jeżeli marzysz o pełnej beztrosce tego lata to oferty typu all inclusive są właśnie dla Ciebie. Zapomnij o przyrządzaniu potraw, za to w pełni ciesz się ze swojego urlopu. All inclusive to stała pozycja w letnich ofertach od Ewakacji – z nami zasmakujesz wygody przy jednocześnie atrakcyjnej cenie. Na naszej stronie udostępniamy oferty jedynie od sprawdzonych biur podróży. Propozycje wyjazdów all inclusive dotyczą praktycznie wszystkich kierunków – od krajów europejskich po te najbardziej egzotyczne.

Pozbądź się zmartwień

Korzystanie z oferty all inclusive równa się temu, że nie musimy martwić się ani o jedzenie, ani o drinki, a często nawet o wyposażenie na plażę lub do basenu, ponieważ parasole i leżaki są oferowane w cenie pakietu. Taka pełnia wygód jest szczególnie przydatna, gdy podróżujemy z dziećmi – przy wyborze all inclusive znika problem z marudzeniem podczas posiłków. W wielu krajach miejscowe jedzenie nie jest przystosowane do naszej flory bateryjnej, w związku z czym nietrudno o zatrucie pokarmowe. Z kolei jedzenie w hotelu jest bezpieczne, a na dodatek dopasowane do gustów europejskich, dlatego szanse na to, że coś nam nie posmakuje, są nikłe. Oferta typu all inclusive jest z reguły tańsza, niż to samo jedzenie kupowane na mieście.

Często w hotelach w ramach takiej oferty możemy korzystać z bufetu szwedzkiego, co oczywiście daje nam szansę na spróbowanie więcej niż jednego dania. Wypoczywając w niektórych miejscowościach, zwłaszcza tych oddalonych od najbardziej hałaśliwych kurortów, często najbliższy sklep lub restauracja znajduje się w odległości dobrych kilku kilometrów. Ten czynnik sprawia, że opcja all inclusive stanowi kolejne udogodnienie. Nie musimy się też martwić o pieniądze – mając zapewnione wyżywienie na miejscu, gotówka będzie nam potrzebna w bardzo małej ilości albo wcale.

Zobacz nasz oferty!

Propozycje Ewakacji to sprawdzone sposoby na spędzenie udanych wczasów. Oferujemy atrakcyjną cenę i dogodne warunki wypoczynku w każdym miejscu na świecie!

Opening Hours

Monday

9.00 - 22.0

Tuesday

9.00 - 22.0

Wednesday

9.00 - 22.0

Thursday

9.00 - 22.0

Friday

9.00 - 22.0

Saturday

9.00 - 22.0

Sunday

9.00 - 22.0