Firma Custom Zole zajmuje się obróbką drewnianych desek starą japońską metodą opalania. Dzięki temu materiał zyskuje nie tylko odporność, ale i oryginalny wygląd. Można go wykorzystać do wyłożenia zarówno ścian we wnętrzu budynku, jak i wykonać elewację zewnętrzną. Również deski z Custom Zole sprawdzą się świetnie jako powierzchnia tarasu. Będą prezentowały się bardzo dobrze, nadając rustykalnego klimatu temu przydomowemu miejscu do wypoczynku.

Obsługa

Kontaktując się z firmą Custom Zole ma się poczucie, że pracownicy wiedzą bardzo dużo o technice, którą wykonują. Potrafią bardzo dobrze doradzić przy wyborze najlepszego rodzaju drewna i kolorystyki. Inne deski mogą dobrze sprawdzić się na tarasie, a inne tworząc ozdobną ścianę w salonie. Firma Custom Zole wie, że wyróżnia się na rynku i jest w pełni świadoma, że tego typu rozwiązania, jak stosowanie opalania drewna, jest bardzo rzadko stosowane. Dlatego pracownicy znają plusy i minusy desek obrabianych tą metodą i potrafią doradzić, jeśli klient nie jest pewny, na którą opcję się zdecydować.

Oryginalność

Deski opalane japońską techniką Shou Sugi Ban zyskują bardzo wyjątkowy wygląd. Mogą być one świetną ozdobą zewnętrznych ścian budynku. Potrafią one sprawić, że dom wyróżni się wśród innych i zyska ciekawy wygląd. Opalane drewno może stanowić wykończenie budynków nowoczesnych, jak i tych w starym stylu. Wszystko zależy od dodatków i odcienia drewna, które wybierzemy.

Kontakt

W razie pytań, z firmą Custom Zole można kontaktować się za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej. Można również wysłać wiadomość e-mail lub zadzwonić. Do współpracy z firmą zaproszeni są architekci i projektanci wnętrz. Głowa pełna pomysłów i dobrej jakości materiał to dwie potrzebne rzeczy, aby osiągnąć sukces i tworzyć niepowtarzalne projekty.

Address

Our Address:

Miechów-Charsznica, ul. Szkolna 10

GPS:

50.3949826, 19.9535294

Telephone: