Nowy Rok jest czasem, kiedy obiecujemy sobie, że będziemy więcej ćwiczyć, ruszać się, chodzić na siłownię. Często okazuje się, że brakuje nam silnej woli i samozaparcia, aby zrealizować te postanowienia. Zniechęcamy się do ćwiczeń i rezygnujemy. Artur Caba – trener personalny FitKick pomoże nam dobrać takie ćwiczenia, które będą dla nas najlepsze i dadzą widoczne efekty. Aktywność fizyczna wymaga regularności i motywacji – dlatego warto skorzystać z pomocy osoby, która się tym zajmuje.

Nadwaga – jest na nią sposób

Najlepszym sposobem na nadwagę jest modyfikacja diety na zdrowszą i nieco mniej kaloryczną i odpowiednia dawka aktywności fizycznej. To połączenie sprawi, że nie tylko będziemy lepiej wyglądali, ale i lepiej czuli. Poza tym zaplanowane ćwiczenia, realizowane regularnie dają potężne poczucie sprawczości. Aktywność pozwoli nam odzyskać pełną kontrolę nad swoim życiem, bo mamy je tylko jedno. Warto walczyć z nadwagą już na pierwszych jej etapach, zanim przekształci się w otyłość – poważną chorobę.

Więcej ruchu – więcej zdrowia

Aktywność fizyczna pozwala zachować ciało w zdrowiu i dobrej formie. FitKick, czyli Artur Caba trener personalny doskonale o tym wie, dlatego motywuje osoby, które się do niego zgłaszają, do regularnych treningów. Siedząca praca biurowa potrzebuje przeciwwagi w postaci aktywności fizycznej, nawet kilka razy w tygodniu. To poprawia humor, sprawia, że ciało się męczy, a mózg odpoczywa. To bardzo ważne, dla osób, które pracują umysłowo – odrobina ruchu pozwala zresetować się i spojrzeć na niektóre sprawy z całkiem odmiennej perspektywy. Warto docenić zalety ćwiczeń – FitKick dobiera je indywidualnie, dlatego treningi bywają wyczerpujące, ale dają ogrom satysfakcji. Po pewnym czasie można zobaczyć efekty, a o to przecież chodzi niektórym z nas – świetna kondycja i wyrzeźbione mięśnie – są realne do osiągnięcia.

Address

Our Address:

Armii Krajowej 25, 30-150 Kraków

GPS:

50.0710019, 19.8919626

Telephone: