W każdej kuchni i łazience niezbędne są takie elementy wyposażenia jak bateria, umywalka, czy też wanna. Aby ogrzać całe mieszkanie lub dom trzeba także zadbać o założenie odpowiedniej instalacji grzewczej. Wszystko to i znacznie więcej można kupić tylko w wybranych sklepach, których specjalnością są instalacje sanitarne i technika grzewcza. W Krakowie takim sklepem już od wielu lat jest Hurtownia Instalatora.

Oferta

Hurtownia Instalatora została poznana jako sklep stacjonarny, z którego na przestrzeni lat skorzystało bardzo wielu klientów. Jednakże od dłuższego czasu sklep ten działa także przez Internet. W sklepie internetowym dostępne jest dokładnie wszystko to, co można zdobyć bezpośrednio ze sklepu stacjonarnego. Co więcej, oferta jest wciąż wzbogacana o wiele nowych i ciekawych produktów, często należących do innych kategorii niż instalacje sanitarne i technika grzewcza. W Hurtowni Instalatora można kupić między innymi odzież roboczą, niektóre z artykułów ogrodniczych, a także bardzo wiele ciekawych i przydatnych akcesoriów łazienkowych. Ta różnorodność i duży wybór pomagają w tym, aby podczas swoich zakupów kupić wszystko to czego można potrzebować do domu lub mieszkania.

Obsługa

Hurtownia Instalatora zatrudnia osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w branży. Dlatego też służą pomocą podczas zakupów. Pomoc tę można otrzymać także przy zakupach w sklepie internetowym, ponieważ na stronie sklepu Hurtowni dostępny jest formularz kontaktowy. Pragnąc uzyskać bardziej dokładne informacje zawsze można także zadzwonić do sklepu i omówić swoje wątpliwości.
Wszystkie produkty z Hurtowni Instalatora pochodzą od zaufanych producentów. Ich ceny są ustalone na korzystnym poziomie, a dodatkowo często można napotkać wiele ciekawych promocji. Zatem gdy chodzi o zakupy w Hurtowni Instalatora, to dla każdego będzie to sama przyjemność.

Address

Our Address:

ul. Jana Heweliusza 1, 30-726 Kraków

GPS:

50.0422852, 19.9765597

Telephone: