Instytut Rozwoju Energetyki działa po to, aby nieść pomoc firmom w obniżeniu rachunków za energię elektryczną. Samodzielna kadra doświadczonych doradców, wspiera  w wyborze najkorzystniejszej kosztowo oferty. Dążeniem instytutu stało się to, aby firmy były w stanie zoptymalizować swoje wydatki. Wyjątkowo pomocne jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany taryfy ze zwykłym działaniem firmy. IRE stale się rozwija i dąży do wywalczenia potężnego dofinansowania z funduszy europejskich oraz osiągnięcia miana jednostki badawczo rozwojowej.

Korzystna cena gazu

Optymalizacja ceny gazu ziemnego nie jest taka prosta, jak w przypadku prądu. Tutaj – ulegają zmianie czynniki, które trzeba wziąć pod lupę. Konieczna stałość i inna specyfika warunków umowy, nie utrudnia brokerom IRE w sprostaniu takiemu wyzwaniu.

Niewiele Polek i Polaków jest świadomych, że firma dostarczająca energię zależy od tego, w jakiej części Polski się mieszka. Oznacza to, że tak jak o sieci telefonii komórkowej również można zdecydować skąd mamy prąd w gniazdku.

Pomoc doradcy energetycznego

Doradcy energetyczni wybierają optymalną instalację fotowoltaiczną, która umożliwi samodzielne wytwarzanie prądu przez przedsiębiorstwo, co pozwoli generować oszczędności.  Pracownicy Instytutu Rozwoju Energetyki zajmują się też negocjowaniem najbardziej korzystnej opcji cenowej, ale i poszukiwaniem nieścisłości w bieżących umowach klienta.

Zmiana dostawcy gazu

W przypadku wyboru innego dostawcy gazu ziemnego także ważne jest rozeznanie w ofertach. Dobra rada eksperta może okazać się sporym ułatwieniem, w szczególności dla właścicieli firm nie posiadających doświadczenia w tym zakresie. Oszczędności w przypadku zmiany dostawcy gazu często okazują się zaskakująco duże.

IRE to firma, której można zaufać w kwestii wyboru nowej opcji energetycznej dla różnego rodzaju zakładów produkcyjnych. Darmowa analiza i aktywna pomoc we wprowadzaniu skutecznych działań to rola Instytutu.

Address

Our Address:

ul. Orzechówka 45 32-300 Olkusz

GPS:

50.2789849, 19.605828

Telephone: