Grupa Doradcza Qualitas to firma, która działa na rynku polskim już od wielu lat i może pochwalić się długą listą zadowolonych klientów. Firma zatrudnia dużą grupę specjalistów z dziedziny zarządzania. Działając razem, stanowią oni doskonałą drużynę konsultingową, która pomoże każdemu klientowi, bez względu na to, jak wysokie są jego oczekiwania. Specjalnością Qualitas są przede wszystkim systemy zarządzania jakością różnego rodzaju. Wśród nich należy wymienić dobre i znane systemy, takie jak ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP czy też ISO 9001.

Grupowy wysiłek i lata doświadczenia sprawiają, że Qualitas jest w stanie zaplanować oraz zaimplementować nowe systemy zarządzania jakością w każdej firmie. Dodatkową zaletą tej grupy konsultingowej jest też to, że zawsze dba ona o to, aby dokładnie wysłuchać klienta i dostosować swoje usługi do jego oczekiwań, tak aby cała współpraca było zakończona pełnym sukcesem. Dzięki nieustannym inwestycjom w rozwój swojej oferty, Qualitas zapewnia, że każdy klient będzie zadowolony z jakości usług świadczonych w tej firmie. Dużą zaletą niewątpliwie jest też to, że firma wycenia swoją pomoc w bardzo rozsądny sposób.

Qualitas działa ze swojej siedziby przy ulicy Dąbrówki 396A w Łańcucie. Dla każdego, kto jest zainteresowany ofertą firmy, możliwy jest też kontakt telefoniczny poprzez numer +17 779 91 66. Wszystkie zapytania od klientów są zawsze rzetelnie przetwarzane, a odpowiedzi szybko wysyłane. Dzięki temu każdy może mieć poczucie, że firmie zależy na tym, aby utrzymywać kontakt ze swoimi klientami i dostosowywać swoje możliwości do ich wymagań. Wszystko to sprawia, że grupa doradcza Qualitas to firma, na którą z całą pewnością warto jest zwrócić uwagę.

Address

Our Address:

ąbrówki 396A 37-100 Łańcut woj. podkarpackie

GPS:

50.122799, 22.254926999999952

Telephone: