Mieszkańcy Krakowa, którzy borykają się z problemami natury prawnej, mogą skorzystać z pomocy JWMS. Cóż się kryje pod tym tajemniczym skrótem? Nic innego jak nowoczesna Kancelaria Adwokacka utworzona przez kilku doświadczonych radców prawnych: M. Jakubowskiego, T. Wiese, M. Mazgaja, M. Staszka oraz J. Marczyńskiego. Ci absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, świadczą profesjonalne usługi dotyczące m.in. prawa gospodarczego, cywilnego oraz pracy.

Oferta

Zakres jest bardzo szeroki. Z oferty mogą skorzystać zarówno te duże, jak i średnie przedsiębiorstwa, które prowadzą swoją działalność na terenie Polski i poza jej granicami. Ten zespół radców prawnych zapewnia skuteczne rozwiązania i stosuje nowatorskie środki komunikowania. Klient traktowany jest jak partner. Co ciekawe, usługi są oferowane szybko, nie tylko w stacjonarnej siedzibie kancelarii, ale także zdalnie, poprzez np. wideokonferencję. Zainteresowane osoby mogą otrzymać więc pomoc w takich kategoriach jak: spory sądowe i arbitraż, audyty prawne, umowy, szkolenie czy windykacja.

Wsparcie prawnika

Wchodząc na stronę jwms.pl, każdy dowie się np., że ci radcy prawni wspierają klientów na wszystkich etapach postępowania spornego (oceniają ryzyko, opracowują długofalowe strategie procesowe, reprezentują przed właściwymi organami itp.). Tworzą też od podstaw umowy w szerokim zakresie. Co więcej, występują w imieniu klienta w postępowaniach arbitrażowych (krajowych i międzynarodowych). W przypadku usług związanych z windykacją ta Kancelaria Adwokacka podejmie się m.in. negocjacji ze zwlekającym kontrahentem.

Kontakt z kancelarią jest szybki i łatwy. Odbywa się za pomocą nr telefonu, e-maila lub mediów społecznościowych (od facebooka po twittera). Na stronie jwms.pl nie brakuje także ciekawego bloga z tematycznymi artykułami. Tam można dowiedzieć się np., „Jak chronić dobre imię firmy w sieci”.

Address

Our Address:

ul. Emaus 7/6 30-201 Kraków

GPS:

50.053666, 19.9143711

Telephone:
Email:
Web: