Kancelaria Adwokacka Łukasza Kazarena znajduje się w Lublinie. Działając na rynku ponad 10 lat, świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów prywatnych i podmiotów gospodarczych z całego miasta i okolic. Zapewnia profesjonalną obsługę również w języku angielskim i niemieckim. Cieszy się zaufaniem wśród klientów oczekujących profesjonalizmu i skuteczności działania.

Kancelaria zrzesza wykwalifikowanych adwokatów, specjalistów z takich dziedzin prawa jak gospodarcze, cywilne, karne, rodzinne i nie tylko. Wszyscy z zaangażowaniem oddają się prowadzeniu każdej sprawy, gwarantując indywidualne podejście i poczucie bezpieczeństwa.
Oferując fachową pomoc prawną, kancelaria w każdej sytuacji kieruje się dobrem klienta i poszukuje rozwiązań optymalnych, aby zminimalizować potencjalne straty.

Kancelaria Adwokacka Łukasza Kazarena reprezentuje klientów przed organami, sądami różnych instancji i urzędami państwowymi. Zapewnia fachowe doradztwo prawne i wsparcie podczas negocjacji w sporach. Zajmuje się bieżącą obsługą prawną spółek, podmiotów gospodarczych i osób fizycznych prowadzących firmy. Szeroka oferta obejmuje pomoc w zakresie prawa karnego, upadłościowego i naprawczego. Składają się na nią również porady z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego i spadkowego. Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego, budowlanego, obrotu nieruchomościami, pracy i ubezpieczeń społecznych. Udziela pomocy przy dochodzeniu odszkodowań. Na ofertę składa się ponadto postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne oraz windykacja należności.

Jako zespół doświadczonych specjalistów prawnicy zatrudnieni w Kancelarii Łukasza Kazarena w Lublinie gwarantują profesjonalną obsługę prawną. Klienci mogą liczyć na rzetelne podejście do każdej sprawy i skuteczne rozwiązanie nawet skomplikowanych problemów.

  • Zadzwoń : 81 444 39 59

Address

Our Address:

ul. M.C. Skłodowskiej 46/1 20-029 Lublin

GPS:

51.2459905, 22.5450938

Telephone: