Zalety turnusów rehabilitacyjnych w górach

Ośrodek „Marzenie” stawia na wygodę i komfort swoich gości umożliwiając im branie udziału w turnusach, których celem jest wypoczynek, a także poprawa zdrowia. Oferujemy zakwaterowanie oraz zabiegi rehabilitacyjne w jednym. Nasi podopieczni znajdują się pod stałą opieką wykwalifikowanej kadry. Polecamy wybór naszego ośrodka również ze względu na lokalizację – Zakopane to doskonałe miejsce zarówno pod względem lokalnej przyrody, jak i oferowanych atrakcji.

Czym jest turnus rehabilitacyjny?

To przede wszystkim korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych, które przeprowadzają wysokiej klasy specjaliści. Pod ich pieczą osoby niepełnosprawne mogą liczyć na pomoc w przezwyciężeniu choroby lub złagodzeniu jej skutków. Do tego zapewniona jest opieka lekarza oraz badania. Polecamy korzystanie z pobytów dwutygodniowych – taka ilość czasu jest najlepsza do uzyskania dobrych efektów.

Co zawiera klasyczny turnus rehabilitacyjny?

W cenę dwutygodniowych turnusów wchodzi przede wszystkim komfort i dobra opieka rehabilitacyjna. Osoby korzystające z tej oferty mają zapewniony nocleg w wygodnych pokojach z łazienkami, czajnikiem oraz dostępem do telewizora. Zakwaterowanie jest przewidziane na dwa tygodnie. Do tego goście mogą korzystać z parkingu oraz z Wi-Fi. Oprócz tego codzienne wyżywienie w postaci śniadania i kolacji serwowanych w postaci bufetu szwedzkiego, a do tego obiad podawany do stolika.

Natomiast przewidziana rehabilitacja to sprawdzone i skuteczne zabiegi, których w pakiecie turnusu jest aż 30 dla uczestnika i 20 dla jego opiekuna. Podczas turnusu nie stawiamy jedynie na poprawę zdrowia fizycznego, ale również psychicznego – głównie poprzez wycieczki z przewodnikiem, wieczorki zapoznawcze (w tym taneczny oraz z degustacją miejscowych serów), a także filmu w technologii 3D pt. „Tatry”.

Co zalecamy uczestnikom turnusu?

Oprócz pozytywnego nastawienia prosimy również o posiadanie przy sobie wygodnej odzieży, butów oraz kurtki przeciwdeszczowej. Jeśli ktoś jest zainteresowany wzięciem udziału w wycieczce na baseny termalne, to prosimy o wzięcie stroju kąpielowego.

Address

Our Address:

Stara Pardałówka 1, 34-500 Zakopane

GPS:

49.2956637674357, 19.98638665751787