Firma Kontraktim oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo przed rozpoczęciem inwestycji. Rozmowa z inwestorem o jego oczekiwaniach względem obiektu i przeznaczeniu hali jest bardzo ważne. Projektowanie hal powinno odbywać się z uwzględnieniem specyfiki działalności przedsiębiorstwa oraz ukształtowania terenu. To dlatego już na początkowych etapach powstawania inwestycji określa się strategię budowania i ustala najlepszą technikę.

Raportowanie postępów i koordynacja prac

Firma Kontraktim zapewnia swoim klientom stałą kontrolę procesów budowlanych i regularne raportowanie postępów. Część zadań, które składają się na realizację inwestycji zlecana jest podwykonawcom. To przedsiębiorstwa, które są sprawdzone i zaufane – swoje zadania wykonują rzetelnie. Rolą firmy Kontraktim jest koordynowanie pracy podwykonawców tak, aby wszystkie etapy zostały ukończone terminowo i bez zakłóceń. Projektowanie, roboty ziemne, wznoszenie szkieletu i ścian, przygotowanie budowli do użytku – te wszystkie zadania organizuje jedna firma.

Generalne wykonawstwo

Firma Kontraktim może pełnić rolę generalnego wykonawcy inwestycji. Potrzebuje do tego upoważnienia od klienta. Może wtedy zapewnić opiekę nad dokumentacją techniczną. Upoważnienie pozwala pracownikowi firmy również pełnić rolę pośrednika, gdy trzeba załatwić w urzędzie jakąś sprawę związaną z budową. Zatrudnienie generalnego wykonawcy pozwala na kompleksową realizację inwestycji budowlanych. To rozwiązanie bardzo wygodne dla klienta. Nie musi on kontrolować każdego etapu realizacji inwestycji. Również wszelkie rozliczenia nie pozostają na jego głowie osoba przydzielona do konkretnego projektu zajmie się także tą kwestią.

Kontakt z firmą Kontraktim

Z firmą można komunikować się poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej. Również wszelkie pytania można zadawać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: +48 512-210-419. Zapytania można kierować do firmy poprzez wiadomość e-mail wysłaną na adres: office@kontraktim.com.

Address

Our Address:

ul. Drogowców 3 32-400 Myślenice

GPS:

49.8328695, 19.9551544

Telephone: