Planujesz remont łazienki? A może budujesz swój wymarzony dom i chcesz, aby wszystko było w nim dokładnie takie, jak sobie to zaplanowałeś? Niezależnie od tego, jaka jest odpowiedzieć, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Firma Łazienkarium to profesjonalny sklep internetowy, w którym znajdziesz między innymi meble, sprzęty oraz akcesoria do łazienki. Dzięki sprawnej wyszukiwarce możesz znaleźć nie tylko przedmiot, który aktualnie masz na oku, ale również całe style, dzięki którym możesz złapać trochę świeżych inspiracji – kto wie, może któraś z propozycji spodoba Ci się na tyle, że będziesz chciał mieć ją również u siebie?

Mimo tego, że konikiem sklepu jest zdecydowanie armatura łazienkowa, to w ich ofercie znajdziesz również meble kuchenne, meble do sypialni oraz artykuły związane z budową i ociepleniem domu. Jak widzisz, oferta sklepu jest naprawdę bardzo szeroka, a to tylko mała część tego, co możesz tam znaleźć. Jest to sklep internetowy, działający w tej branży od wielu lat, dzięki czemu nie musisz obawiać się braku doświadczenia. Ponadto sklep internetowy Łazienkarium oferuje aż czternaście dni na zwrot towaru! Dwa tygodnie to naprawdę bardzo dużo czasu na to, aby w pełni zdecydować się na to, czy jesteś zadowolony z produktu. Dostawa jest możliwa na terenie całego kraju, dlatego nie przejmuj się, jeśli mieszkasz daleko – twoje zamówienie odbierzesz w swojej miejscowości!

Oprócz tradycyjnych mebli oraz urządzeń potrzebnych do urządzenia twojej łazienki, firma Łazienkarium oferuje także indywidualny projekt łazienki online. Jak to możliwe? To proste, ty opisujesz wygląd swojej wymarzonej łazienki, podajesz preferowane wymiary pomieszczenia, a także budżet, w jakim chcesz się zmieścić, a w zamian za to otrzymujesz profesjonalny projekt łazienki wykonany w technologii 3D, a także możliwość konsultacji z zawodowymi projektantami wnętrz oraz pomoc w doborze sprzętów, mebli oraz akcesoriów zgodnych z projektem. Zatem jeśli jesteś zainteresowany ofertą sklepu, wejdź na stronę https://lazienkarium.pl/.

Kontakt ze sklepem:

sklep@lazienkarium.pl

Tel. (12) 307 20 88
Kom. 535 008 106

Opening Hours

Monday

8:00 - 18:00

Tuesday

8:00 - 18:00

Wednesday

8:00 - 18:00

Thursday

8:00 - 18:00

Friday

8:00 - 18:00

Saturday

10:00 - 14:00

Sunday

-

Address

Our Address:

Łazienkarium - Skawina ul. Krakowska 2C 32-050 Skawina

GPS:

49.9750754, 19.8289573

Telephone: