Każda firma potrzebuje wizji, strategii, planu. Osobą, która powinna ich dostarczyć, jest jej właściciel lub prezes. To wielka odpowiedzialność, która potrafi niekiedy przytłoczyć. Czasami trzeba spojrzeć z dystansu i poszukać nowych rozwiązań. Aby pomóc szefom firm i członkom zarządu, powstał tzw. coaching biznesowy.

Monika Schwertner zaprasza na konsultacje biznesowe, które ułatwią Twojej firmie wkroczenie na drogę rozwoju. Jako dyrektor Process Coach i członek zarządu International Coach Federation Polska posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie i doradcze. Jako coach oferuje wsparcie zarówno na poziomie osobistym, związanym z określeniem własnej wizji przedsiębiorstwa i pokonywaniem stresu, jak i na poziomie społecznym, gdy potrzeba poprawić jakość zarządzania i stan relacji między pracownikami. Być może trzeba poszukać nowych strategii, określić potrzeby klientów, wzmocnić efektywność działań? Monika Schwertner udowodni Ci, że nie ma problemów nie do rozwiązania. Potrzeba jedynie otwartości umysłu i gotowości na rozwój.

Rozwój osobisty nie jest sprawą wyłącznie indywidualną. Poszerzamy wiedzę i umiejętności po to, aby dzięki nim służyć innym. To szczególnie ważne w odniesieniu do osoby pełniącej kierownicze stanowisko. Coach kieruje idee związane z firmą na właściwe tory przez zadawanie odpowiednich pytań. Spogląda z zewnątrz, przez co łatwiej mu o obiektywizm niż klientowi, dla którego prowadzenie firmy wiąże się nierzadko z silnymi emocjami. Konsultacje biznesowe Moniki Schwertner pomogą tak pokierować działaniami firmy, aby każdy czuł się w niej doceniony i mógł w pełni rozwijać swój potencjał. Istotą jest zarządzanie. Zgodnie z koncepcją Lean Leadership należy zbudować w pracownikach świadomość odpowiedzialności za wynik. Każdy powinien znać zakres swoich obowiązków i wiedzieć, jak delegować zadania, jeżeli sam nie jest w stanie ich wykonać. Dzięki usprawnieniu przekazu informacji w firmie i poprawie relacji, przedsiębiorstwo działa lepiej i szybciej osiąga założone cele.

Address

Our Address:

Księdza Stefana Pawlickiego 2B/2, 30-320 Kraków

GPS:

50.0445763, 19.91853530000003

Telephone: