Agencja nieruchomości Nowak Estate to działająca w Krakowie i w jego okolicach firma świadcząca usługi obejmujące pośrednictwo w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz ich administrowaniu. Firma ta to także członek Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Firma oferuje fachowe i kompleksowe wsparcie w procesie kupna, sprzedaży, najmu bądź administrowania nieruchomościami. Specjaliści agencji zajmą się każdym etapem transakcji, służą też doradztwem i wiedzą na temat rynku nieruchomości. W przypadku sprzedaży agenci proponują klientowi plan jej przeprowadzenia. Obejmuje on tzw. home staging, czyli przedstawienie mieszkania bądź domu w sposób podkreślający jego walory. Dodatkowo wykonywana jest profesjonalna sesja zdjęciowa i prowadzone są działania promocyjne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu agentów oraz podejmowanym przez nich działaniom proces sprzedaży jest realizowany efektywnie.

Specjaliści Nowak Estate zajmą się również najmem. Pomogą w znalezieniu najemców, a osobom szukającym mieszkania do wynajęcia przedstawią oferty spełniające ich oczekiwania. Agencja posiada szeroki dostęp nie tylko do indywidualnych właścicieli, ale także do baz innych biur nieruchomości, co daje pewność, że wybrana oferta jest w odpowiedni sposób wyselekcjonowana.

Nowak Estate to pośrednictwo również w administrowaniu nieruchomością. Agenci w imieniu właściciela zaopiekują się mieszkaniem i zajmą się m.in. podpisywaniem umów najmu, nadzorowaniem windykacji, przelewaniem dochodu wraz z raportem, rozliczaniem mediów i kaucji etc.

Agencja posiada oferty nie tylko mieszkań czy domów, ale też lokali, działek czy innych obiektów. Są to nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego o zróżnicowanej cenie i położeniu. Współpraca z Nowak Estate to współpraca ze zgranym zespołem cechującym się pasją, który stawia na zaufanie, wyłączność, skuteczność i bezpieczeństwo.

Podejmując decyzje związane z kupnem, sprzedażą czy też z najmem nieruchomości, warto skorzystać z usług fachowców w tej branży.

Address

Our Address:

Plac Wolnica 10/1 31-060 Kraków

GPS:

50.0487754, 19.9448284

Telephone:
Web:

-