Kosmetyki składające się w większości z naturalnych składników to coraz bardziej popularne na rynku produkty. Rosnące zapotrzebowanie na bogate w substancje odżywcze kremy i szampony dostrzega marka Salfeme.

Salfeme to polska firma zajmująca się tworzeniem autorskich kosmetyków. Swoją siedzibę ma w podkrakowskiej Skawinie. Założona została przez dwie siostry, które zajmując się od lat kontraktową produkcją kosmetyków, postanowiły wypuścić ich własną serię – produkty oparte na składnikach pochodzenia naturalnego, powstające w nowoczesny sposób.

Receptury kosmetyków wychodzących z logo Salfeme przygotowywane są na bazie najnowszych badań naukowych z zakresu biologii, dermatologii, kosmetologii i chemii. Produkty poddaje się licznym testom. Proces ich powstawania odbywa się w należącym do firmy zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu wszystkie etapy wytwarzania kosmetyków mogą być ściśle monitorowane i poddawane nieustannym testom.

Firma zdecydowała się na bardzo wąską specjalizację. Swoim klientom oferuje kosmetyki przeznaczone do włosów, skóry głowy i twarzy. Dzięki skupieniu się wyłącznie na wybranych obszarach ciała, na które działać mają produkty, firma może pozwolić sobie na nieustanne doskonalenie receptury i dokładne monitorowanie procesów chemicznych. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo klientów i ich zadowolenie z korzystania z kosmetyków.

Salfeme produkuje naturalne kremy przeciwzmarszczkowe i nawilżające, naturalne szampony do włosów i odżywki oraz sera do twarzy. Każdy ze składników użytych do ich produkcji szczegółowo opisany jest w zakładce dotyczącej substancji wchodzących w skład kosmetyków Salfeme. Właścicielkom firmy zależy, by wyróżniała się ona transparentnością składu i procesów oraz jakością usług.

Kosmetyki produkowane przez Salfeme znaleźć można w sklepie internetowym marki. Dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu produktów oraz przyjaznemu układowi strony, zakupy są procesem niezwykle przyjemnym – pozwalają na podejmowanie świadomych wyborów konsumenckich.

Address

Our Address:

ul. Piłsudskiego 3 32-050 Skawina

GPS:

49.97311, 19.81072

Telephone:
Web: