Salvena to firma zajmująca się produkcją kontraktową kosmetyków, w tym również produktów naturalnych i suplementów diety. Jej siedziba i zakład produkcyjny znajduje się w Skawinie niedaleko Krakowa. Firma posiada swoje laboratorium i całą infrastrukturę techniczną potrzebną do produkcji kosmetyków. Klient może zgłosić się ze swoim pomysłem, a Salvena może go zrealizować dzięki rozbudowanemu zakładowi i doświadczeniu jej pracowników.

Nowoczesny zakład

Salvena posiada laboratorium akredytowane, profesjonalny zakład produkcyjny, w którym powstają gotowe produkty do pielęgnacji ciała i włosów. Najpierw opracowywane są formuły kosmetyków. Bazują one na doświadczeniu pracowników, najnowszych trendach na rynku kosmetycznym, ale też są zgodne z wizją zleceniodawcy. Każdy etap powstawania kremów, szamponów, balsamów jest certyfikowany, co ma wpływ na wysoki poziom bezpieczeństwa. Składniki są kontrolowane pod kątem ich jakości, co również wpływa korzystnie na skuteczność produktów. Sprawdzane są one i testowane wielokrotnie pod kątem działania.

Produkcja kontraktowa

Zlecenie Salvenie stworzenia kosmetyków pod swoją nazwą to tak zwana produkcja kontraktowa. Można zaproponować zakładowi swój pomysł, a on zajmie się realizacją od początku do samego końca. Salvena ma swoje akredytowane laboratorium i linie produkcyjne, dzięki czemu klient nie musi mieć całej infrastruktury, by móc sprzedawać swoje własne kosmetyki. Salvena opracowuje składy, dobiera opakowania, testuje gotowe produkty tak, aby były one gotowe do rozprowadzania. To wygodne rozwiązanie dla osób czy marek, które chcą wypuścić swoją linię produktów, ale nie mają ani laboratorium, ani sprzętu. Salvena może w tym pomóc i wesprzeć nie tylko zapleczem technicznym, ale też bogatym doświadczeniem biochemicznym i chemicznym.

Z firmą można skontaktować się telefonicznie lub pisząc wiadomość e-mail.

Address

Our Address:

ul. Piłsudskiego 3 32-050 Skawina

GPS:

49.973271696751, 19.810747934989

Telephone: