Jak wybrać szkołę trenerów dla siebie?

MATRIK to organizacja oferująca wszystkim trenerom dostęp do najlepszych narzędzi na drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Jeżeli myślisz, że nauczanie innych może stać się przede wszystkim Twoją pasją, a dopiero później sposobem na zarabianie (i to bardzo dobre), to nie wahaj się i sprawdź naszą ofertę. Prowadzimy nie tylko szkołę, oferujemy nie tylko certyfikację i zajmujemy się nie tylko kursami, ale jednocześnie tworzymy społeczność, której celem jest jedno – stworzenie środowiska najlepszych trenerów w całej Polsce. Dlatego założyliśmy Regionalne Kluby Trenerów Zarządzania, w ramach których dochodzi do cyklicznych spotkań osób zainteresowanych tematyką szkoleń i nauczania innych.

Czym jest Szkoła Trenerów Biznesu?

Szkoła Trenerów Zarządzania to edukacja dotychczasowych trenerów oraz osób, które dopiero chcą nimi być. Szkolenia opierają się o jasno określone standardy. Korzystając z oferty MATRIK masz szansę na wykonywanie swojego zawodu praktycznie wszędzie. Nasza szkoła to najlepsze przygotowanie do tego, by otrzymać certyfikat, który respektowany będzie w praktycznie każdym kraju na świecie.

Jaka jest jej struktura?

Nasza szkoła składa się z sześciu modułów, z których każdy przynosi określone korzyści. Każdy też jest prowadzony pod nadzorem profesjonalistów. Zajęcia lub warsztaty opierają się na ścisłych standardach, które dostarczają naszym kursantom pełnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności w danych dziedzinach. W naszym Stowarzyszeniu trzymamy się standardów światowych, które są wymagane dla trenerów najwyższej klasy. Skupiamy się na rozwoju trzech rzeczy: wiedzy, umiejętności oraz postaw. Dzięki temu, nasza Szkoła Trenerów zapewnia ogólnorozwojową edukację, która jest zgodna z Europejskimi Ramami Kwalifikacyjnymi.

Skorzystanie z oferty

Zapraszamy do zapisów te osoby, które chcą polepszyć swoje kwalifikacje, jak i spróbować swoich sił w zawodzie trenera. Prowadzimy nie tylko szkolenia – posiadamy także Stowarzyszenie MATRIK oraz prowadzimy różne Kluby Regionalne. Jeżeli podobnie jak my uważasz, że jak współpracować, to tylko z najlepszymi, to przekonaj się o naszych standardach i ucz się z nami!

Opening Hours

Monday

9.00 - 15.00

Tuesday

9.00 - 15.00

Wednesday

9.00 - 15.00

Thursday

9.00 - 15.00

Friday

9.00 - 15.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne